Administrator salonów gier na automatach (umowa na zastępstwo)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
17. 10. 2024

3269

Obowiązki

Wymagania

  • opracowywanie niezbędnej dokumentacji dla właściwych Urzędów Celno-Skarbowych oraz Izby Administracji Skarbowej,
  • organizację i nadzór nad terminowym obiegiem dokumentacji zewnętrznej i wewnętrznej w związku z uruchomieniem i funkcjonowaniem Salonów Gier na Automatach,
  • prowadzenie ewidencji salonów gier na automatach oraz opracowywanie analiz i raportów dotyczących ich funkcjonowania,
  • rozpatrywanie reklamacji graczy w oparciu o dostępne dane systemowe,
  • uczestnictwo w procesie otwierania i przygotowywania do uruchomienia nowych salonów gier na automatach,
  • archiwizację dokumentów na zasadach określonych przepisami wewnętrznymi Spółki.
  • wykształcenie wyższe (mile widziane administracyjne, prawnicze lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy administracyjno - biurowej minimum 2 lata,
  • biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakiet MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętność koordynowania wielu zadań równocześnie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • skrupulatność, dokładność i sumienność w działaniu, dbanie o szczegóły,
  • ze względu na nadzorowanie gier hazardowych, zaświadczenie o niekaralności,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Platforma kafeteryjna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Kursy i szkolenia
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Spotkania integracyjne

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Bywalec salonów Kraków
  • Administrator nieruchomości Kraków
  • Administrator IT Kraków
  • Projektant gier komputerowych Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889