Administrator Office 365/Azure
  • Opole
Opole, Opole, Województwo opolskie, Polska
BCF Software Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Bright coders’ factory - nasza nazwa mówi sama za siebie, ponieważ nasze oprogramowanie znajduje się w sercach wiodących światowych firm. Nasi klienci to stabilne, najwyższej klasy globalne organizacje, dysponujące najnowocześniejszymi technologiami.

W BCF wierzymy, że ludzie są innowacyjni z pasji. W naszym portfolio znajdują się projekty z różnych branż, m.in. motoryzacyjnej, AI, e-commerce, rozrywkowej - na pewno znajdziesz coś dla siebie. :)

Piszemy kod żeby ułatwiać ludziom życie. Chcemy żeby każdy czuł się u nas wyjątkowo i wiedział, że jego praca ma znaczenie.

Jako firma zatrudniająca wielu specjalistów wiemy, że nasz potencjał wciąż rośnie. W zależności od etapu Twojej kariery wybierzemy najbardziej odpowiednie i atrakcyjne oferty projektów. Reszta należy do Ciebie.

WORK WITH US, WORK WITH THE BEST.

Wrocław, Plac Solny 14A

Warszawa, Żurawia 6

Poznań, Paderewskiego 6

Opole, Technologiczna 2

Twoje obowiązki:

  • Zarządzanie Użytkownikami w Office 365/Teams/Azure
  • Zarządzanie skrzynkami w Exchange online
  • Zarządzanie witrynami w Sharepoint online
  • Instalacja i konfiguracja środowisk Microsoft Windows Server w Office 365/Azure
  • Identyfikacja potrzeb rozwojowych w zakresie infrastruktury systemów Microsoft
  • Planowanie i wprowadzanie zmian do infrastruktury systemów Microsoft
  • Przygotowywanie środowisk testowych i rozwojowych w ramach infrastruktury Microsoft
  • Bieżące utrzymanie systemów Microsoft on premise oraz w chmurze
  • Udział w projektach w zakresie systemów Microsoft
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemów Microsoft
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki i Klientami w realizacji zadań i projektów
  • Opiniowanie rozwiązań technicznych pod kątem zgodności ze standardami
  • Rozwiązywanie incydentów oraz zleceń standardowych w zakresie infrastruktury Microsoft
  • Współpraca z serwisami dostawców zewnętrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunków: Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja, Automatyka
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz konwersacji
  • Znajomość rozwiązań informatycznych Microsoft Windows Serwer
  • Umiejętności tworzenia/modyfikacji skryptów Powershell
  • Bardzo dobra komunikacja zespołowa
  • Skuteczność w działaniu
  • Odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na rozwój
  • Działanie w warunkach presji (kontrola emocji)

✨ Oferujemy:

  • Pracę w firmie, która zdobyła nagrodę Great Place to Work i Diamentowy Certyfikat Forbesa
  • Ambitny projekt, w którym możesz przejąć odpowiedzialność za strategię i koncepcje procesu testowania
  • Elastyczne godziny pracy
  • Odpowiedni system premii za rekomendacje
  • Świetne imprezy integracyjne
  • Środowisko pracy osób otwartych na dzielenie się i wymianę wiedzy informatycznej

  • Praca Opole
  • Administrator nieruchomości Opole
  • Administrator IT Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584