Administrator obiektu - utrzymanie obiektu
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.
24. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie infrastruktury technicznej obiektu w należytej kondycji oraz zgodnie z wymogami technicznymi i prawa budowlanego,

  • nadzór nad eksploatacją, konserwacjami, remontami zgodnie z harmonogramem przeglądów,

  • współpraca, kontrola oraz nadzór firm podwykonawczych,

  • kontakt z wykonawcami,

  • dbałość o porządek i zgodność dokumentacji technicznej.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość j. angielskiego lub niemieckiego, uprawnienia SEP, uprawnienia UDT na wózek widłowy, suwnicę, żuraw oraz podest ruchomy

OFERUJEMY:

- ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne, dofinansowanie paczek dla dzieci, zapomogi)

- Medicover (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę; możliwość rozszerzenia zakresu/pakietu na preferencyjnych warunkach, również na członków rodziny, partnerów/ki).

- Ubezpieczenie grupowe

- Pakiet sportowy Medicover Sport

- Bon z okazji narodzin dziecka

- Bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji

- Świętowanie urodzin – wyjście 2h wcześniej z pracy

- Dofinansowanie stołówki pracowniczej (215 zł) i maszyn vendingowych (15 zł).

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

- Program rekomendacji pracowniczych – możliwość uzyskania dodatkowej premii

  • Praca Gliwice
  • Administrator nieruchomości Gliwice
  • Administrator IT Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 738
    16 430