Administrator nieruchomości
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "HUTNIK"
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa nieruchomości,
  • przyjmowanie zgłoszeń w zakresie zaistniałych awarii oraz usterek wynikających z bieżącej eksploatacji budynków mieszkalnych i lokali użytkowych,
  • prowadzenie teczek lokali mieszkalnych i lokali użytkowych,
  • kontrola czystości i porządku administrowanych nieruchomości oraz terenów zielonych,
  • sprawowanie nadzoru nad gospodarzami budynków (dozorcami),
  • kontrola usterek tj. oświetlenie klatek schodowych, zamków, drzwi wejściowych do budynku, graffiti itp.,
  • realizacja zadań zleconych,
  • budowanie dobrych relacji z mieszkańcami i firmami współpracującymi,
  • mile widziane doświadczenie w pracy zarządcy nieruchomości ,
  • biegłe poruszanie się w dokumentacji technicznej,
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem budynkami wielolokalowymi,
  • tworzenia zapytań ofertowych, pism urzędowych,
  • obsługa komputera oraz wielofunkcyjnych urządzeń biurowych,
  • obsługa poczty elektronicznej, pakietu biurowego, edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego.

WYMAGANIA:

Wykształcenie:

Wykształcenie min. średnie.

Wymagane cechy charakteru:

Kompetencje organizacyjne, sumienność, systematyczność, rzetelność, cierpliwość, wyrozumiałość, opanowanie, zaradność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, stałe godziny pracy.

  • Praca Kraków
  • Administrator nieruchomości Kraków
  • Administrator IT Kraków
  • Agent nieruchomości Kraków
  • Zarządca nieruchomości Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584