ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1073088901

Obowiązki

  • utrzymujesz właściwy stan techniczny nieruchomości i zapewniasz prawidłowe funkcjonowanie urządzeń technicznych,
  • organizujesz i uczestniczysz w kontrolach stanu technicznego nieruchomości oraz uczestniczysz w kontrolach organów zewnętrznych,
  • realizujesz zalecenia z przeglądów budowlanych, przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • uruchamiasz i monitorujesz bieżące naprawy, konserwacje oraz drobne prace remontowe na rzecz administrowanych nieruchomości oraz ich infrastruktury technicznej,
  • zapobiegasz awariom, uruchamiasz i monitorujesz prace w celu usunięcia skutków awarii oraz kompletujesz wymaganą dokumentację w tym zakresie,
  • monitorujesz terminowość, jakość oraz koszty prac świadczonych przez firmy zewnętrzne,
  • identyfikujesz i zgłaszasz potrzeby remontowe, infrastrukturalne i inwestycyjne w nieruchomościach,
  • prowadzisz książki obiektów budowlanych oraz przechowujesz dokumentację określającą stan prawny nieruchomości i dokumentację techniczną obiektu,
  • aktualizujesz bazy danych dotyczących administrowanych nieruchomości,
  • obszar działania województwo wielkopolskie, lubuskie, miejsce pracy Poznań.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Poznań
  • Administrator nieruchomości Poznań
  • Administrator IT Poznań
  • Agent nieruchomości Poznań
  • Zarządca nieruchomości Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080