ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1069112001

Obowiązki

  • zapewniasz utrzymanie właściwego stanu technicznego nieruchomości zlokalizowanych w obszarze działania zespołu,
  • organizujesz i uczestniczysz w kontrolach stanu technicznego nieruchomości, podejmujesz działania zmierzające do zapobiegania awariom, usuwania skutków awarii oraz kompletowania wymaganej dokumentacji w tym zakresie,
  • uruchamiasz, organizujesz i monitorujesz bieżące naprawy i konserwacje,
  • prowadzisz książkę obiektu budowlanego oraz przechowujesz dokumentację określającą stan prawny nieruchomości i dokumentację techniczną obiektu,
  • zapewniasz dostawy mediów do nieruchomości oraz odbioru odpadów,
  • uczestniczysz w działaniach mających na celu regulację stanu prawnego i przekształcania praw do nieruchomości,
  • uczestniczysz w prowadzonych inwentaryzacjach składników majątkowych oraz ich znakowania, przemieszczania, utylizacji.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Lublin
  • Administrator nieruchomości Lublin
  • Administrator IT Lublin
  • Agent nieruchomości Lublin
  • Zarządca nieruchomości Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157