Administrator narzędzi monitorowania
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
IT CONNECT Sp. z o.o. Sp. k.
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Zabbix
  • Prometheus
  • ElasticSearch
  • GIT

Mile widziane

  • Ansible
  • Puppet
  • Grafana
  • Nexus

System operacyjny

  • Windows
  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie, konfigurowanie i utrzymanie narzędzi wspierających monitoring i automatyzację
  • Instalacja i konfiguracja agenta monitorującego/zarządzającego
  • Podłączanie agentów do centralnych konsol
  • Development specyficznych wymagań - monitorowanie/zarządzanie dla danego narzędzia

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rozwijaniu, konfigurowaniu i utrzymaniu minimum jednego z następujących narzędzi wspierających monitoring i automatyzację: Zabbix, Prometheus, ElasticSearch
  • Doświadczenie w zakresie instalacji i konfiguracji agenta monitorującego/zarządzającego oraz w zakresie podłączania agentów do centralnych konsol
  • Umiejętność pracy z kodem w GIT

  • Doświadczenie w utrzymaniu aplikacji z grupy IT Service Managament, Identity&Access Management
  • Znajomość narzędzi automatyzacji infrastruktury: Theraform, Ansible, AWX, Puppet, Grafana, Nexus lub języków programowania Python, Java, Yaml 3, Perl,
  • Doświadczenie w zakresie budowy integracji pomiędzy narzędziami
  • Doświadczenie w zakresie dostarczania usług dla innych narzędzi OpenSource w oparciu o DevOps-owy model współpracy (Jira, Agile)
  • Doświadczenie w zakresie developmentu specyficznych (custom) wymagań - monitorowania/zarządzania dla danego narzędzia
  • Znajomość baz danych i języka SQL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Pracę w firmie z branży telekomunikacyjnej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Pracę w modelu hybrydowym 2 dni z biura/3 dni zdalnie (Łomża, Łódź, Warszawa)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji

  • 1. Rozmowa rekrutacyjna ok. 15 min
  • 2. Spotkanie rekrutacyjne z klientem ok. 1h

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246