Administrator Kontraktu
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
NES Global Talent
4. 4. 2024

Dla naszego klienta, dużego Generalnego Wykonawcy w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

ZADANIA:

  • odpowiedzialność za dokumentację kontraktu budowlanego;
  • kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami;
  • opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz Inwestora, poleceń zmian, roszczeń zgodnie z procedurami FIDIC;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej budowy;
  • kontrola dokumentacji technicznej budowy, w tym wprowadzonych zmian.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – Budownictwo lub Prawo;
  • 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych opartych na warunkach kontraktowych FIDIC oraz Prawie Zamówień Publicznych;
  • bardzo dobra znajomość procedur FIDIC;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • zarobki powyżej 20.000 PLN

  • Praca Rzeszów
  • Administrator nieruchomości Rzeszów
  • Administrator IT Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532