Administrator / Konsultant rozwiązań Atlassian
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Eyzee S.A.
12. 6. 2024

Jako Atlassian Solution Partner świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doboru odpowiednich narzędzi oraz ich konfiguracji i optymalizacji. Dzięki zespołowi doświadczonych ekspertów wspieramy naszych Klientów na każdym etapie procesu implementacji rozwiązań Atlassian począwszy od analizy wymagań biznesowych, poprzez opracowanie projektu rozwiązania, jego instalację, konfigurację i dostosowanie, wsparcie w procesie utrzymania środowiska, na ciągłym rozwoju i optymalizacji kończąc.

Tworzymy przyjazne miejsce pracy i rozwoju dla specjalistów w branży IT, zapewniamy ciekawe wyzwania, dbając o dobrą komunikację i atmosferę w zespole. Z nami przyspieszysz rozwój swojej kariery!

Zakres zadań:

  • analiza potrzeb Klienta, opracowywanie projektów i realizacja obsługi procesów biznesowych przy użyciu narzędzi Atlassian i dodatków
  • wsparcie Klientów w opracowywaniu strategii rozwojowych w obszarze rozwiązań Atlassian
  • wyszukiwanie, analiza pod kątem spełnienia wymagań, testy i konfiguracja dodatków do produktów Atlassian
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • przeprowadzanie audytów środowisk Klientów

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość narzędzi Atlassian Jira Software, Jira Service Management i Confluence poparta doświadczeniem w projektach wdrożeniowych
  • znajomość produktów Atlassian w wersji Server lub Data Center
  • znajomość dodatków automatyzujących pracę (Automation for Jira, Scriptrunner) i rozszerzających natywne możliwości Jira w zakresie konfiguracji przepływów pracy (JSU, JMWE, JWT)
  • umiejętność tworzenia skryptów automatyzujących pracę w Jira przy użyciu Scriptrunner (Groovy)
  • dobra znajomość Assets (dawniej Insight) w zakresie tworzenia, zarządzania i pobierania danych ze schematów
  • doświadczenie w zakresie zbierania wymagań biznesowych i analizy potrzeb Klienta
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej

Mile widziane:

  • znajomość innych narzędzi Atlassian poza wymienionymi powyżej: Jira Work Management, Bitbucket, Crowd, Atlassian Access
  • znajomość produktów Atlassian w wersji Cloud
  • znajomość dodatków: Tempo Timesheets/Planner, Advanced Roadmaps, BigPicture, eazyBI
  • certyfikaty Atlassian
  • znajomość tematyki zarządzania incydentami, problemami i zmianą zgodnie z praktykami ITIL4
  • doświadczenie w pracy w środowisku Agile przy użyciu frameworków Scrum/Kanban
  • praktyczna znajomość BPMN/UML
  • znajomość j. angielskiego

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B (preferowane) lub umowę o pracę
  • płatne dni wolne
  • elastyczność w zakresie godzin i miejsca pracy (biuro, praca hybrydowa lub 100% zdalnie)
  • służbowy laptop i monitor
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • sportową kartę Multisport
  • naukę języka angielskiego
  • omawianie postępów i rozwoju co pół roku
  • transparentną komunikację z pracownikami
  • możliwość zaangażowania się w rozwój organizacji
  • chętnie dzielimy się wiedzą organizując szkolenia w ramach Akademii Eyzee
  • mocny kompetencyjnie zespół składający się w większości z seniorów
  • dbamy o integracje i chętnie wspólnie spędzamy czas

EYZEE to:

Polska firma specjalizującą się w realizacji złożonych projektów informatycznych oraz doradczych dla firm ​z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i publicznego. Stanowimy zgrany zespół konsultantów ​z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i utrzymywaniu rozwiązań. Ważne dla nas są: doprecyzowanie wymagań przed napisaniem kodu, jakość tworzonego kodu, testowanie oraz CI/CD. Dodatkowo rozwijamy własne aplikacje i plugin’y, które nie tylko usprawniają pracę, ale też pozwalają rozwinąć nasze doświadczenie. Jeden z nich możesz pobrać tutaj (eZee Worklog). Jesteśmy partnerem Atlassian.

  • Praca Lublin
  • Administrator nieruchomości Lublin
  • Administrator IT Lublin
  • Konsultant Lublin
  • Konsultant ślubny Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851