Administrator/ka Systemu Kafka
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
GPW
13. 10. 2024

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Administrator/ka Systemu Kafka

Zakres zadań:

• administrowanie systemem Confluent | Apache Kafka,

• utrzymywanie i rozwijanie konfiguracji systemów dla źródeł odbiorców danych,

• integracja systemu z systemami GPW,

• utrzymywanie instancji systemu Kafka na środowisku „onprem” oraz środowisku chmurowym,

• aktualizacja systemu zgodnie z pojawiającymi się trendami i postępem w technologiach zarządzania tożsamością,

• automatyzacja procesu powoływania i konfiguracji środowiska.

Oczekujemy:

• biegłości w administrowaniu i konfigurowaniu platformy Kafka (Confluent Kafka, Apache Kafka),

• doświadczenia w pracy z konektorami Kafka i/lub wsparciu obsługi API Kafka Connect,

• praktycznej znajomości architektury Kafki, w tym strategii partycjonowania, replikacji, transakcji, wielowarstwowej pamięci masowej i strategii odzyskiwania po awarii,

• znajomości narzędzi do konteneryzacji i orkiestracji (np. Openshift, VMware),

• biegłości w zakresie konfiguracji usług Azure lub/i GCP,

• praktycznego doświadczenie z narzędziami do automatyzacji wdrożenia, utrzymania systemów,

• znajomości środowisk chmurowych Azure lub/i GCP,

• umiejętności rozwiązywania problemów i dbałości o szczegóły,

• doskonałej umiejętności komunikacji i pracy zespołowej.

Mile widziane:

• doświadczanie w automatyzacji procesów utrzymania i wdrożenia (narzędzia typu: Ansible, Git/Bitbucket, Terraform, Scripting),

• doświadczenie w integracji usług z Azure Active Directory/Microsoft Entra ID,

• doświadczenie w pracy w organizacji finansowej.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Ciekawą pracę w sercu rynku kapitałowego,

• Możliwość rozwoju zawodowego;

• Atrakcyjny system wynagradzania;

• Dostęp do szkoleń, konferencji;

• Bogaty pakiet benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE);

• Możliwość pracy w trybie hybrydowym.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez przycisk Apply

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 496
    18 931