Administrator IT
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Arche Consulting
15. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Dla naszego Klienta poszukujemy Administratora IT.
Miejsce pracy: okolice Ostrowa Wielkopolskiego/Kalisza
Szukamy pasjonata IT, który świetnie czuje się zarówno w środowiskach Windows, jak i Unix/Linux. Twoja misja to instalowanie, konfigurowanie i administrowanie systemami, zarządzanie wirtualnymi środowiskami, zapewnianie bezawaryjnego funkcjonowania infrastruktury serwerowej oraz szybka diagnoza i rozwiązywanie problemów. Niezbędna jest też troska o bezpieczeństwo systemów i regularne aktualizacje.
Obowiązki obejmują:
instalację, konfigurację oraz administrowanie systemami Windows i Linux,
zarządzanie środowiskami wirtualnymi,
zapewnianie sprawności infrastruktury serwerowej,
diagnostykę i eliminację problemów,
utrzymywanie bezpieczeństwa systemów oraz ich regularne aktualizowanie.
Wymagania:
dobra znajomość systemów Windows Server oraz Unix lub Linux,
znajomość środowisk wirtualizacyjnych,
wiedza z zakresu sieci komputerowych,
język angielski - czytanie dokumentacji technicznej (B1).
Nasz Klient oferuje:
atrakcyjne wynagrodzenie,
wsparcie doświadczonego zespołu,
możliwość rozwoju zawodowego,
prywatna opieka medyczna,
ubezpieczenie na życie,
karta Medicover Sport.
Osoby zainteresowane, proszę przesłać CV w języku polskim na podany formularz:

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782