Administrator IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
DNR Group Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Jesteśmy firmą świadczącą usługi informatyczne. Zajmujemy się bieżącym wsparciem użytkowników (helpdesk), administracją sieciami i serwerami, tworzeniem i wdrażaniem polityk bezpieczeństwa, archiwizacją i backupem danych, monitoringiem, audytami bezpieczeństwa i IT, opracowywaniem dokumentacji informatycznej. Naszym Klientom oferujemy również pomoc w zakupie i konserwacji sprzętu, oprogramowania oraz organizujemy szkolenia dla pracowników.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników
  • Praca w systemie zgłoszeniowym
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi użytkowników w zakresie świadczonej pomocy
  • Współpraca z administratorami systemów i sieci
  • Nadzór nad systemami informatycznymi i stacjami roboczymi użytkowników
  • Przygotowywanie i konserwacja sprzętu informatycznego, instalacja i konfiguracja urządzeń teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji sprzętu teleinformatycznego
  • Realizacja zadań w obszarze Active Directory, Office365 / Microsoft365 / ERP / WMS / Public Hosting / Wirtualizacja
  • Tworzenie instrukcji/ materiałów/ dokumentacji do bazy wiedzy helpdesk

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość j. polskiego w mowie i piśmie (praca z klientem w j. polskim)
  • Umiejętność zarządzania usługami na platformie MS Office 365 (administrowanie użytkownikami, SharePoint, MS Teams itp)
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows 10 – 11
  • Dobra znajomość systemów serwerowych Windows Server 2019 i 2022, Linux
  • Znajomość aplikacji z rodziny Microsoft tj. pakietu Office, Teams, Exchange
  • Znajomość systemów ERP / WMS / Public Hosting / Wirtualizacja
  • Umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego, sprzętu peryferyjnego i instalacji oprogramowania systemowego
  • Znajomość konfiguracji sieci przewodowej i bezprzewodowej
  • Znajomość zagadnień sieciowych opartych na protokole TCP/IP
  • Umiejętność lokalizacji i usuwania awarii sprzętowych i programowych
  • Znajomość struktury i obsługi usług katalogowych AD
  • Znajomość wirtualizacji Hyper-V, VMWare, Proxmox
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Atutem będą certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenia lub B2B
  • Wynagrodzenie w przedziale 7000-8000 zł brutto
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę z ludźmi, którzy lubią ze sobą pracować i wierzą w to co robią

Lokalizacja biura: Warszawa Rembertów, ul. Chełmżyńska 180/118

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851