Administrator Infrastruktury Sieciowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
LUX MED Sp. z o. o.
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • udział w projektach IT w zakresie sieciowym w obszarze Cloud;
  • przygotowanie dla projektów infrastruktury sieciowej;
  • zarządzanie i utrzymywanie infrastruktury Firewalli;
  • zarządzanie loadblanacingiem;
  • dbanie o bezpieczeństwo sieci;
  • diagnoza, obsługa i usuwanie awarii występujących w sieci;
  • administracja, konfiguracja, monitorowanie, utrzymanie ciągłości pracy sieci LAN, WAN, WIFI, VoIP;
  • przestrzeganie standardów i wytycznych organizacji.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w obszarze infrastruktury sieciowej w Cloud (firewalle, polityki bezpieczeństwa, multi-connector);
  • doświadczenie w obszarze zarządzania firewallami Fortinet oraz Cisco;
  • praktyczna znajomość loadbalancingu F5;
  • praktyczna wiedza w obszarze zarządzania urządzeniami Cisco (switche, routery) oraz rozwiązaniami NAC;
  • znajomość modelu ISO/OSI, protokołu TCP/IP, LAN Switching, IP Routing, MPLS, QoS, VPN, Design Telefonii IP i sieci bezprzewodowych;
  • znajomość systemów bezpieczeństwa sieciowego;
  • wykształcenie wyższe (lub absolutorium);
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym znajomości języka technicznego związanego z telekomunikacją).

Mile widziane:

  • wiedza i doświadczenie w obszarze telefonii IP (SIP);
  • kursy informatyczne;
  • znajomość zagadnień automatyzacji pracy w obszarze sieci;
  • umiejętność szybkiego uczenia się i efektywnej współpracy w zespole.

To oferujemy:

  • dostęp do branżowych platform e-learningowych;
  • prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków i ubezpieczenie szpitalne oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów zewnętrznych oraz wymiana wiedzy wewnętrznej;
  • elastyczną formę zatrudnienia;
  • pracę hybrydową w elastycznym wymiarze w Warszawie ;
  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • program wellbeingowy.

O LUX MED:

Pion IT w LUX MED to ponad 450 wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie realizują zadania wytwórcze, wdrożeniowe i utrzymaniowe w ramach rozwiązań informatycznych, wspierających m.in. pracę lekarzy, obsługę pacjentów i klientów. Pracujemy z wykorzystaniem technik zwinnych. Jesteśmy nastawieni na nowinki technologiczne, które wesprą biznes w rozwoju naszych usług. Realizacja zadań oparta jest o wykorzystanie i rozwijanie procesów automatycznych. Promujemy dzielenie się wiedzą, oferujemy elastyczność doboru rozwiązań, w tym możliwość proponowania nowych metod czy technologii.

Zdrowie i IT łączy więcej niż myślisz!

#pracujemydlazdrowia #pracujITy!

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678