Administrator Infrastruktury IT
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
30. 3. 2024

Nasz klient jest jednym z największych dostawców sprzętu medycznego w Polsce. Ich misja to dostarczanie produktów medycznych o najwyższej jakości, pochodzących od światowych liderów branży. Od 1990 roku nawiązują współpracę z renomowanymi placówkami medycznymi w Polsce.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w administrowaniu rozbudowaną infrastrukturą ICT;
  • Znajomość środowiska Microsoft Windows Server, MS SQL, Hyper-V;
  • Doświadczenie w rozwiązaniach chmurowych (preferowany Azure), znajomość architektury hybrydowej;
  • Budowa infrastruktury sieci LAN/WAN/WIFI i połączeń z innymi lokalizacjami (VPN);
  • Znajomość konfiguracji sieci komputerowej, switche, routery, firewalle, backup środowisk serwerowych;
  • Znajomość systemów monitorowania bezpieczeństwa w sieci teleinformatycznej;
  • Znajomość zagadnień security w sieci LAN/WAN, wdrożenie zabezpieczeń na firewallu;
  • Znajomość telefonii IP;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej i komunikację;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Duża samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu, w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych - karta Multisport;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
  • Kreatywne i samodzielne stanowisko pracy;
  • Realny wpływ na wdrażane rozwiązania;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Preferowana praca w biurze firmy, łatwy dojazd do siedziby Spółki - lokalizacja nieopodal centrum miasta

Obowiązki:

  • Administrowanie infrastrukturą teleinformatyczną w firmie;
  • Budowa infrastruktury serwerowej. Klaster serwerów, systemy dyskowe, backupy, serwery wirtualne, chmura hybrydowa;
  • Budowa infrastruktury sieciowej w kilku lokalizacjach;
  • Spięcie architektury sieciowej i serwerowej oraz jej utrzymywanie;
  • Ustawienie security w sieci IT i jego monitorowanie, monitorowanie ruchu w celu wykrywania zagrożeń;
  • Dokumentacja architektury rozwiązań, posiadanej infrastruktury i jej ustawień, powiązań

  • Praca Łódź
  • Administrator IT Łódź
  • Administrator nieruchomości Łódź
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659