Administrator Infrastruktury i Systemów IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
ARP Informatyka Sp. z o.o.
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście), Polska

Termin zgłoszeń: 1.11.2024 r.

ARP Informatyka Sp. z o.o. jest spółką celową Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., specjalizującą się w świadczeniu usług kompleksowego wsparcia IT, utrzymaniu infrastruktury, zapewnianiu najwyższego poziomu cyberbezpieczeństwa i utrzymaniu obecnego oraz tworzeniu nowego oprogramowania.

Główne zadania:

  • bieżąca administracja serwerami linux,
  • monitoring stanu, wydajności i bezpieczeństwa serwerów,
  • podejmowanie reakcji serwisowych na wykryte nieprawidłowości,
  • zapewnienie prawidłowej eksploatacji użytkowanego sprzętu teleinformatycznego,
  • współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania,
  • przygotowanie i weryfikacja rozwiązań mających na celu usprawnienie funkcjonowania, rozwój i automatyzację platformy hostingowej,
  • utrzymanie i rozwój infrastruktury serwerowej,
  • testy i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych,
  • wsparcie II linii pomocy technicznej w realizacji zaawansowanych zadań,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

 Oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w roli administratora systemów Linux (RedHat / Debian),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w roli administratora baz danych MySQL, MariaDB, PostgreSQL, MS SQL,
  • znajomość serwerów protokołu http: Apache lub Nginx,
  • znajomość popularnych protokołów internetowych m.in. TCP/IP, HTTP/HTTPS, SMTP, POP3, SNMP,
  • znajomość zagadnień standaryzacji konfiguracji, zabezpieczeń systemu,
  • doświadczenie z wdrażaniem poprawek bezpieczeństwa, usuwaniem wykrywanych podatności w systemach oraz zabezpieczaniem systemu operacyjnego,
  • doświadczenie w automatyzacji procesów, skryptowaniu elementów konfiguracyjnych: bash, PowerShell,
  • podstawy znajomości systemów automatyzacji zarządzania infrastrukturą: Ansible, etc.,
  • umiejętność konfiguracji i zarządzania systemem Zabbix,
  • doświadczenie w budowaniu środowisk wysoko dostępnych: klastrowanie / tworzenie środowisk zapasowych,
  • duża samodzielność i organizacja własnej pracy, terminowość, odpowiedzialność,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej oraz prowadzenie rozmów i korespondencji z wsparciem technicznym.

Mile widziane:

  • administracja systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2016/2019,
  • administracja usługami Active Directory, MS Exchange, DNS, DHCP,
  • administracja środowiskiem Vmware, vSphere, Hyper-V,
  • orientacja w architekturze rozwiązań AWS, Azure,
  • administracja / zarządzanie środowiskiem M365 (w tym Exchange Online, SharePoint, Teams),
  • umiejętność zarządzania systemem tworzenia kopii zapasowych Veeam,
  • umiejętność konfiguracji i zarządzania centralą Free PBX,
  • znajomość systemów WAF,
  • znajomość systemów SIEM,
  • umiejętność zarządzania systemem kontroli dostępu Roger.

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy o dużym potencjale rozwojowym,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty Multisport.

W wiadomości "Introduce yourself" bardzo prosimy o podanie preferowanej formy zatrudnienia (umowa o pracę / B2B) oraz oczekiwań finansowych w kwocie brutto.

Szukamy osoby, która będzie rzetelnie zapewniać prawidłowe funkcjonowanie i rozwój obsługiwanych systemów informatycznych, samodzielnie diagnozować i rozwiązywać problemy, szybko uczyć się nowych rzeczy oraz systematycznie poszerzać swoją wiedzę z obszaru IT, a ponadto cechuje się wysoką kulturą osobistą.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190