Administrator HR Rzeszów 1/2 etatu
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
17. 5. 2024

2829

Obowiązki

  • prowadzenie procesów rekrutacji na terenie Oddziału (stanowiska sprzedażowe i specjalistyczne),
  • koordynowanie działań związanych z administracją personalną pracowników na terenie Oddziału,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników oraz wsparcie kadry kierowniczej w zagadnieniach związanych z czasem pracy,
  • doradzanie kadrze kierowniczej na terenie Oddziału w zakresie zagadnień związanych z przepisami prawa pracy,
  • organizowanie i koordynowanie procesu adaptacji nowych pracowników,
  • prowadzenie spraw socjalnych w zakresie ZFŚS na terenie Oddziału,
  • obsługa kadrowa zleceniobiorców,
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów pomiędzy Oddziałem a Centralą.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • komunikatywność i otwartość na kontakty z innymi ludźmi,
  • skrupulatność, dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów w realizacji wielu zadań,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel).
  • wykształcenie wyższe (preferowany profil: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia, zarządzanie, prawo, administracja)

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Platforma kafeteryjna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Kursy i szkolenia
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Spotkania integracyjne

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Bydgoszcz
  • HR Manager Bydgoszcz
  • Administrator nieruchomości Bydgoszcz
  • Administrator IT Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322