Administrator HR
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
2. 9. 2024

administrator-hr-5

Obowiązki

  • zarządzanie bazą danych (weryfikacja dokumentów, uaktualnianie danych)
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne (weryfikacja CV, wysyłanie zaproszeń, wprowadzanie wyników do bazy danych, planowanie rozmów rekrutacyjnych, rezerwacje sal, przeprowadzenie rozmów, informowanie kandydatów o wynikach rozmów)
  • stały kontakt telefoniczny oraz mailowy z kandydatami
  • przygotowanie dokumentów do zatrudnienia
  • zgłaszanie kandydatów na badania wstępne
  • wsparcie procesu adaptacji
  • prowadzenie bazy danych rekomendacji
  • uczestnictwo w targach pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. roczne doświadczenie w pracy administracyjnej (mile widziane w agencji pracy lub dziale personalnym)
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i systematyczność
  • Bardzo dobra komunikatywność (duża intensywność kontaktów)
  • Umiejętność współpracy w dużych strukturach organizacyjnych
  • Otwartość na nowe doświadczenia i chęć uczenia się
  • Rzetelność i skrupulatność w przygotowaniu dokumentacji
  • Konsekwencja w relizajci zadań

Oferujemy

  • możliwość nabycia doświadczenia w HR w największej spółce chemicznej na Dolnym Śląsku
  • realizacja zadań, które są wyzwaniem-rozwijają i ucza nowych kompetencji
  • umowa o pracę w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach branżowych
  • wsparcie opiekuna w realizacji powierzonych zadań
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego)

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584