Administrator ERP (IFS)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
VlogIT
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Administrowanie systemem IFS, zarządzanie dostępami i uprawnieniami, utrzymanie wydajności i dostępności
  • Pierwsza linia wsparcia dla użytkowników
  • Udział we wdrożeniach IFS, zapewnienie wsparcia i szkoleń nowych użytkowników
  • Tworzenie dashboardów i raportów na potrzeby analiz danych
  • Zarządzanie bazą danych Oracle, kopiami zapasowymi itp.
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji

Nasze wymagania:

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w roli administratora IFS lub w helpdesku dla IFS
  • Znajomość SQL i Oracle
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania zgłaszanych problemów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Mile widziane:

  • Doświadczenie z IFS Report Designer
  • Doświadczenie w modułach: Financials, Contract Management, Procurement and Warehouse Management, Project Management, Part Catalog

Oferujemy:

  • Pracę hybrydową w biurze na warszawskiej Woli
  • Trzy dni w tygodniu na pracę zdalną
  • Umowę o pracę lub umowę B2B
  • 26 + 14 dni płatnej przerwy w przypadku B2B
  • Pakiet benefitów (m.in. karta sportowa i prywatna opieka medyczna)

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584