ADMINISTRATOR/EKSPERT DS. MIGRACJI I WDROŻEŃ
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1075412101

Obowiązki

  • współtworzysz standardy architektoniczne infrastruktury IT,
  • współpracujesz z architektami IT oraz pozostałymi jednostkami Banku,
  • pozyskujesz wiedzę od dostawców rozwiązań w zakresie nowych technologii,
  • weryfikujesz infrastrukturę informatyczną pod kątem zgodności z wymaganiami planu ciągłości działania banku,
  • prowadzisz bieżący nadzór nad działaniem sprzętu serwerowego (infrastruktura serwerów kasetowych typu Blade, serwery typu RACK, obudowy serwerów kasetowych),
  • prowadzisz diagnostykę, rozwiazywanie i analizę problemów sprzętu serwerowego,
  • prowadzisz działania proaktywne w zakresie sprzętu serwerowego,
  • współpracujesz z zewnętrznymi serwisami przy usuwaniu awarii sprzętowych,
  • planujesz i prowadzisz projekty w zakresie sprzętu serwerowego,
  • opracowujesz raporty dotyczące usług realizowanych przez zespół oraz przygotowujesz dokumentację,
  • współpracujesz przy tworzeniu planów budżetowych w zakresie sprzętu IT.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678