Administrator dokumentacji projektowej
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

administrator-dokumentacji-projektowej

Obowiązki

  • koordynacja korespondencji wewnątrz projektu (Inwestor-projektant-wykonawca)
  • administracja dokumentacji projektowej
  • koordynacja procesu opiniowania i zatwierdzania dokumentacji
  • w miarę rozwoju kompetencji i zbierania doświadczenia – możliwość przejęcia części obowiązków inżyniera projektu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe  techniczne (lub ostatnie lata studiów)
  • komunikatywna znajomość angielskiego (głównie rozumienie tekstu i pisanie krótkich odpowiedzi)
  • dobra znajomość MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • rzetelność i dokładność w przygotowaniu dokumetacji
  • umiejętność współpracy w różnorodnym zespole

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami z branży technicznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego na stanowisko inżyniera projektu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (szkolenia, kursy, piknik firmowy, siłownia na terenie firmy, dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego)
  • Telefon służbowy, notebook i narzędzia niezbędne do pracy

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080