Administrator/ Developer Jira
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Connectis
8. 6. 2024

Wspólnie z naszym Partnerem, pionierem w branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Administratora/Developera Jira, który dołączy do dynamicznego zespołu rozwijającego narzędzie klasy PPM (Project Portfolio Management) do zarządzania portfelem projektów i produktów zwinnych w banku.

Tryb pracy – hybryda 1 dzień w tygodniu z biura w Warszawie.

Twoje obowiązki:

  • Wsparcie użytkowników i utrzymywanie ekosystemu z uwzględnieniem wprowadzania modyfikacji odpowiadających zmieniającym się potrzebom,
  • Rozszerzanie możliwości narzędzi Atlassian poprzez wdrażanie dodatków z Atlassian Marketplace oraz tworzenie autorskich dodatków,
  • Projektowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu zastosowania narzędzi Atlassian,
  • Implementacja i optymalizacja procesów biznesowych w narzędziach Atlassian,
  • Wdrażanie, optymalizacja i konfiguracja rozwiązań Atlassian,
  • Analiza logów systemowych i aplikacyjnych

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy z narzędziami Atlassian, w tym minimum 3 lata jako Jira/Confluence Developer,
  • Biegła znajomość dodatków: Jira Workflow Toolbox, Scriptrunner for Jira, ScriptRunner for Confluence, Table Filter and Charts, ConfiForms,
  • Doświadczenie w projektowaniu procesów biznesowych w środowisku Jira/Confluence,
  • Doświadczenie w tworzeniu skryptów Groovy w środowisku Jira/Confluence,
  • Znajomość GIT i pracy z Bitbucket,
  • Doskonała znajomość Confiforms,
  • Znajomość SQL.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z dodatkami: Tempo, Advanced Roadmaps , Big Picture, Structure, Extender,
  • Znajomość zagadnień z obszaru zarządzania projektami i zarządzania portfolio projektów,
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z administracji rozwiązań Jira/Confluence,
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum,
  • Certyfikat Atlassian Certified Expert.

Oferujemy

  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
  • Wsparcie indywidulanego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą,
  • Możliwość pracy z domu oraz z biura w Warszawie przy ul. Żubra (praca hybrydowa),
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • 5000 PLN za polecenie znajomego do któregokolwiek z naszych projektów,
  • Udział w innowacyjnych i długofalowych projektach w branży bankowej,
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami Atlassian,
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny.

PROCES REKRUTACYJNY: 1. Rozmowa z działem HR po stronie Connectis, 2. Rozmowa techniczna po stronie Klienta – DECYZJA!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678