Administrator Danych Technicznych
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Starachowice
Rodzaj umowy: dowolona
Współpraca: współpraca długofalowa
Godziny pracy: elastyczno-biznesowe
Model pracy: hybrydowy/stacjonarny

Zarys projektu i obowiązki:
• Identyfikacja rysunku technicznego przeznaczonego do wysłania z uwzględnieniem kryteriów wykluczających
▪ Pobieranie rysunku z aktualnego portalu inżynierskiego
▪ Wgrywanie rysunku do portalu Initial Sample (Portal próbek wstępnych)
▪ Śledzenie i podążanie za otwartymi i potrzebnymi niedokończonymi rysunkami (tylko w przypadku, gdy wniosek o pobranie próbki już się rozpoczął, a zmiana techniczna może nie być jeszcze zamknięta)
▪ Współpraca z komórkami organizacyjnymi w firmie oraz podmiotami zewnętrznymi MAN w zakresie jakości wyrobów
▪ Prowadzenie projektów jakościowych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe/techniczne preferowane z tytułem inżyniera
▪ Znajomość języka angielskiego (minimum poziom C1), ze względu na pracę w międzynarodowym środowisku MAN
▪ Umiejętność czytania rysunku technicznego
▪ Umiejętność analizowania procesów i zagadnień technicznych
▪ Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku - w tym codzienna komunikacja w języku angielskim
▪ Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze jakości w branży motoryzacyjnej
▪ Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami
▪ Znajomość podstaw budowy samochodów ciężarowych/autobusów będzie dodatkowym atutem
▪ Zdolność do pracy sumiennej i z własnej inicjatywy
▪ Dobre umiejętności komunikacyjne

Co otrzymasz:
• Długofalową współpracę z Klientem
• Błyskawiczny proces rekrutacyjny – 1 etap rekrutacji
• Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
• Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (ok. 1h)
4. Oferta
5. Witamy w projekcie!

#LI-DNI

  • Praca Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392