Administrator biznesowy modułu SAP
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Telewizja Polska S.A.
16. 9. 2024

Telewizja Polska poszukuje kandydatek i kandydatów do pracy/współpracy w Ośrodku - TVP Technologie jako:

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

#LI-Hybrid #mazowieckie

Zakres zadań:

  • w ramach obszaru SAP Kontroling:
  • prace analityczne oraz koncepcyjne dotyczące wprowadzanych zmian i nowych funkcjonalności, udział w opracowywaniu koncepcji biznesowych i analizie wymagań,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi lub wewnętrznymi zespołami programistycznymi przy implementacji zmian i nowych funkcjonalności, weryfikacja prac i dokumentacji, nadzór merytoryczny i organizacyjny,
  • tworzenie oraz weryfikacja dokumentacji i instrukcji użytkowych wdrażanych rozwiązań,
  • prace utrzymaniowe w zakresie 3 linii Helpdesk,
  • integracja wdrażanych i eksploatowanych rozwiązań z innymi modułami oraz innymi systemami informatycznymi.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w obszarze SAP - CO,
  • wymagana znajomość pojęć biznesowych i podstaw związanych z obszarem Kontrolingu,
  • umiejętność tworzenia analizy biznesowej i definiowania wymagań,
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • duża samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (praca z końcowym użytkownikiem).

Mile widziane:

  • znajomość procesów i praktyk ITIL.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę w ramach umowy B2B,
  • interesującą pracę w firmie wykorzystującej zaawansowane i nowoczesne technologie informatyczne i telewizyjne​,
  • możliwość skorzystania z karty sportowej i programu opieki medycznej,
  • biuro zlokalizowane w pobliżu stacji metra, a dla zmotoryzowanych parking,
  • elastyczne godziny pracy.

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584