Administrator bazy danych SqlServer
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Bank Pekao
15. 7. 2024

1081659201

Obowiązki

  • Administrowanie, konfigurowanie i utrzymywanie baz danych Microsoft SQL Server w celu zapewnienia wysokiej dostępności i wydajności
  • Monitorowanie wydajności bazy danych, rozwiązywanie problemów pod presją czasu
  • Wdrażanie i utrzymywanie bezpieczeństwa baz danych, w tym kontrolę dostępu użytkowników i szyfrowanie danych. Zapewnij zgodność z wewnętrznymi przepisami o ochronie danych
  • Opracowywanie i utrzymywanie strategii tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w celu zapobiegania utraty danych i zapewnienie ciągłości działania.
  • Identyfikacja i eliminowanie wąskich gardeł w wydajności bazy danych poprzez indeksowanie, analizę statystyk oczekiwania i dostrajanie zapytań.
  • Konfiguracja rozwiązań o wysokiej dostępności, takie jak klastry i replikacje baz danych.
  • Planowanie i przeprowadzaj aktualizacje SQL Server.
  • Zarządzanie instalacjami SQL Server zarówno w środowiskach lokalnych, jak i chmurowych
  • Wdrażanie i optymalizacja rozwiązań  bazodanowe na platformach chmurowych, takich jak Azure SQL Database lub AWS RDS

Wymagania

  • Posiadasz 2-3 letnie doświadczenie w administrowaniu bazami danych Microsoft SQL Server w środowisku korporacyjnym.
  • Doświadczenie w aktualizacji oprogramowania serwera SQL do nowych wersji oraz stosowaniu dodatków Service Pack i poprawek.
  • Biegle  posługujesz się SQL Management Studio.
  • Posiadasz doświadczenie w zakresie architektury wysokiej dostępności i odzyskiwania po awarii, np. replikacji, przesyłania dzienników, tworzenia kopii lustrzanych i rozwiązań klastrowych.
  • Nie jest Ci obca umiejętności logicznego i krytycznego myślenia, pracy zespołowej i pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie, dokładność i umiejętność organizacji pracy – to cechy, które opisują właśnie Ciebie.
  • Jesteś elastyczny i potrafisz dostosować się do zmieniających się priorytetów

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • pracę w Warszawie/ Łodzi, z możliwością pracy zdalnej.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Łódź
  • Administrator nieruchomości Łódź
  • Administrator IT Łódź
  • Specjalista ds. ochrony danych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544