Administrator Baz Danych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
Answear.com S.A.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • administracja systemami bazodanowymi
  • zarządzanie scenariuszami wdrażania, migracji, likwidacji oraz odtwarzania
  • odpowiedzialność za infrastrukturę i architekturę środowiska
  • proaktywna analiza i utrzymanie baz danych
  • zarządzanie bezpieczeństwem (przydzielanie dostępów, aktualizacja wersji)
  • rozwiązywanie problemów, analiza błędów i optymalizacja wydajności
  • zarządzanie replikacją, kopiami zapasowymi i przywracaniem danych
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji

Nasze wymagania:

  • co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum: średni
  • znajomość baz danych MS SQL Server, PostgreSQL
  • znajomość języka zapytań SQL
  • znajomość systemów operacyjnych rodziny Linux i Windows

Na Twoją korzyść przemówi:

  • znajomość MS Azure (SQL, DWH)
  • znajomość Oracle, MySQL

Co oferujemy:

  • umowa o pracę albo kontrakt b2b - wybór należy do Ciebie!
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej
  • okazję, aby rozwijać się w jednym z największych projektów e-commerce w Polsce
  • udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu
  • dobrą atmosferę i przyjacielskie relacje, które są dla nas bardzo ważne
  • dodatkowe wynagrodzenie poprzez system premiowy
  • atrakcyjne rabaty na marki odzieżowe z całego świata
  • prywatną opiekę medyczną w LuxMed
  • ubezpieczenie grupowe
  • karta Multisport
  • dostęp do platformy do nauki języków obcych

  • Praca Katowice
  • Administrator nieruchomości Katowice
  • Administrator IT Katowice
  • Specjalista ds. ochrony danych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544