Administrator baz danych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Eveline Cosmetics
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, monitorowanie i optymalizacja baz danych, zapewnienie ich wydajności i dostępności.
  • Projektowanie, implementacja oraz zarządzanie hurtowniami danych, w tym ETL (Extract, Transform, Load) procesy.
  • Wspieranie organizacji w analizie danych, przygotowywanie raportów oraz wizualizacji informacji.
  • Wdrażanie polityk bezpieczeństwa, kontrola dostępu oraz ochrona danych przed nieautoryzowanym dostępem.
  • Udoskonalanie wydajności zapytań oraz procesów związanych z bazami danych.
  • Udzielanie pomocy technicznej w zakresie korzystania z baz danych oraz narzędzi analitycznych.
  • Współpraca z zespołami w celu integracji danych z baz danych do narzędzi Power BI, tworzenie interaktywnych raportów i dashboardów.
  • Opracowanie i wdrażanie procedur kopii zapasowych oraz odzyskiwania danych w razie awarii.
  • Regularne aktualizowanie oprogramowania baz danych oraz zapewnienie ich optymalnego funkcjonowania.
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dotyczącej konfiguracji, procedur oraz polityk związanych z bazami danych.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie informatyki, inżynierii oprogramowania lub pokrewnej.
  • Praktyczna znajomość systemów zarządzania bazami danych (np. SQL Server, Oracle, MySQL).
  • Umiejętność projektowania i zarządzania hurtowniami danych oraz procesami ETL.
  • Doświadczenie w analizie danych oraz tworzeniu raportów z wykorzystaniem narzędzi takich jak Power BI.
  • Biegłość w pisaniu zapytań SQL oraz optymalizacji wydajności zapytań.
  • Wiedza na temat polityk bezpieczeństwa danych oraz najlepszych praktyk w zakresie ochrony danych.
  • Zdolność do efektywnej współpracy z zespołem oraz przedstawiania wyników analizy danych w przystępny sposób.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz analizy złożonych danych.
  • Otwartość na nowe technologie oraz chęć do ciągłego rozwijania umiejętności.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do analizy danych i raportowania, szczególnie Power BI.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, będącej liderem w swojej branży.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776