Administrator Aplikacji Biznesowych
  • Myslowice
Mysłowice, Myslowice, Silesian Voivodeship, Polska
Seifert Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Mysłowice

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Microsoft Power BI

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie roli administratora systemu ERP i TMS
  • wsparcie użytkowników systemów/aplikacji biznesowych
  • współpraca z zewnętrzną firmą wdrożeniową oraz wewnętrznymi działami IT
  • przeprowadzanie testów wprowadzanych zmian do systemów/aplikacji biznesowych

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie min. B1 – warunek konieczny
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • znajomość MS Power BI

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bez okresu próbnego) w stale rozwijającej się firmie
  • 3 miesięczne szkolenie dla kandydatów rozpoczynających karierę w TSL
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie (coroczny proces podwyżkowy)
  • dodatkowe wynagrodzenie (tzw. 13-ste wynagrodzenie)
  • dodatkowe świadczenie urlopowe
  • dofinansowanie do posiłków
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karnetów sportowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Od 2016 r. jesteśmy partnerem Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu i umożliwiamy oraz współfinansujemy studia dualne na kierunku Logistyka.

Jeżeli jesteście Państwo gotowi na nowe zadania i nasze ogłoszenie wzbudziło Państwa zainteresowanie, chętnie poznamy Państwa osobiście.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Seifert Polska Sp. z o.o. to dynamiczna, doświadczona i elastyczna w działaniu firma świadcząca wysokiej jakości usługi w branży TSL. Oferuje innowacyjne, inteligentne rozwiązania w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej i papierniczej.

Spółka jest częścią Seifert Logistics Group, która od 75 lat intensywnie rozwija się na rynku Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Szybki rozwój Grupy zaowocował powstaniem nowych filii w Niemczech, Czechach i Polsce oraz rozszerzeniem działalności o spedycję kolejową i lotniczą.

Naszą największą wartością są ludzie - dzięki zaangażowanym i zmotywowanym pracownikom oraz wspólnej pracy zespołowej, rozwinęliśmy się do jednego z największych usługodawców logistycznych.

  • Praca Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851