Administrator Aplikacji/ Administratorka Aplikacji (Santander Consumer Bank)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Santander Consumer Bank
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Poznaj nas bliżej:

Zespół Operacji IT zajmuje się bezpośrednio utrzymaniem działania systemów i środowisk nieprodukcyjnych.

Do naszych obowiązków należy wdrażanie aplikacji i webservice’ów na środowiskach nieprodukcyjnych. Dbamy o utrzymanie ich w najlepszej jakości i dostępności dla zespołów wytwórczych. Realizujemy zlecenia w oparciu o tablicę zadań w Jira.

W naszym zespole operujemy głównie w technologii Windows Server i MS SQL Server, jednak zdarzają się zadania związane z Linuxami czy np. infrastrukturą sieciową.

Pracujemy w standardowych godzinach porannych zaczynając zmiany od godziny 8. Całą sekcję Administratorów nieprodukcyjnych tworzy w sumie 9 osób w dwóch zespołach, możesz być jedną z nich!

Technologie, których używamy:

  • T-SQL i PowerShell
  • Microsoft SQL Server
  • Windows Server
  • IIS Server
  • Technologie mile widziane
  • Znajomość Gita i Azure DevOps
  • Znajomość SharePointa
  • Znajomość Octopus Deploy
  • Znajomość Linuxa
  • Znajomość Jira i Confluence
  • Umiejętność pracy w Kanbanie
  • Znajomość zagadnień związanych z DevOps

Twój zakres obowiązków:

  • Administracja i wdrażanie aplikacji w środowiskach nieprodukcyjnych
  • Współpraca z zespołami wytwórczymi w zakresie obsługi ich aplikacji, wdrażania zmian i analizy błędów
  • Administracja nieprodukcyjnymi środowiskami, w tym serwerami aplikacyjnymi (głównie IIS) oraz serwerami bazodanowymi (Microsoft SQL Server)
  • Monitorowanie poprawności działania serwerów i usług działających w środowiskach nieprodukcyjnych
  • Współpraca z administratorami środowisk produkcyjnych w zakresie analizy błędów, optymalizacji i wdrażania zmian
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem i wydajnością środowisk nieprodukcyjnych
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi

Dołącz do nas jeśli:

  • Masz doświadczenie w administracji Windows Server
  • Znasz Microsoft SQL Server i potrafisz administrować tym systemem bazodanowym
  • Rozumiesz kod napisany w T-SQL i PowerShell, a nawet potrafisz sam taki kod napisać
  • Potrafisz obsługiwać IIS i wdrażać komponenty na ten serwer aplikacyjny
  • Rozumiesz dokumentację techniczną napisaną w języku angielskim
  • Masz wiedzę na temat sieci, którą umiesz wykorzystać do analizy problemów na tej warstwie
  • Odnajdujesz się w pracy w zespole, a jednocześnie potrafisz sam organizować swoją pracę
  • Samodzielnie rozwijasz własne kompetencje i zdobywasz potrzebną wiedzę

Dodatkowym atutem będzie:

  • Jeśli potrafisz obsługiwać Azure DevOps i znasz Git
  • Masz wiedzę na temat konteneryzacji, a może masz nawet doświadczenie w tym obszarze
  • Potrafisz obsługiwać Octopus Deploy
  • Odnajdujesz się w Linuxie, a jeżeli potrafisz nim administrować to jeszcze lepiej
  • Korzystałeś/aś już kiedyś z Jira i Confluence
  • Możesz podzielić się z nami swoim doświadczeniem z chmurą
  • Wiesz czym jest Kanban i jak pracować z tablicą

Etapy rekrutacji:

  • 1.Rozmowa telefoniczna z naszą Rekruterką
  • 2. Zdalne spotkanie z Kadrą IT i Rekruterką
  • 3. Decyzja

Przyjęliśmy silną kulturę ryzyka i oczekujemy od wszystkich naszych pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, proaktywnej i odpowiedzialnej postawy w zarządzaniu ryzykiem.

  • Praca Wrocław
  • Administrator nieruchomości Wrocław
  • Administrator IT Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116