Administrator aplikacji
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
JellyTech
30. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows
  • Linux
  • LAN/WAN
  • TCP/IP
  • VPN
  • Microsoft SQL Server
  • MySQL
  • Oracle
  • PowerShell
  • ERP
  • CRM

Mile widziane

  • Bash
  • Python

O projekcie

Projekt dla klienta z branży hotelarskiej.

Zarządzanie i utrzymanie systemów IT.

Język komunikacji w projekcie: polski

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie systemami IT - monitorowanie działania systemów i aplikacji; nadzorowanie instalacji, konfiguracji i aktualizacji oprogramowania oraz sprzętu
  • Wsparcie techniczne oraz bieżące reagowanie na pojawiające się problemy użytkowników systemu
  • Zapewnienie bezpieczeństwa sieciowego oraz związanego z danymi; przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa
  • Współpraca z zewnętrznymi klientami (m.in. negocjowanie warunków)
  • Zarządzanie, planowanie i nadzorowanie projektów IT, m.in. wdrożeń nowych systemów czy wprowadzanie nowych funkcjonalności
  • Bycie na bieżąco z aktualnymi trendami w branży; proponowanie nowych rozwiązań
  • Raportowanie i analiza danych na temat wydajności systemów
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników z zakresu obsługi systemów i aplikacji
  • Utrzymywanie dokumentacji systemowej

Nasze wymagania

  • Znajomość środwisk Windows, Linux oraz serwerowe wersje tych systemów
  • Podstawowa znajomość funkcjonowania sieci LAN/VAN oraz znajomość protokołów sieciowych oraz podstaw konfiguracji firewalli, VPN
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych: SQL Server, MySQL oraz Oracle
  • Znajomość PowerShell, Bash lub Python
  • Podstawowa wiedza dotycząca zarządzania serwerami i aplikacjami, sprawdzanie parametrów systemów oraz wiedza z zakresu monitorowania
  • Wiedza dotycząca bezpieczeństwa, zarządzania ryzykiem i odpowiedzi na incydenty
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP i CRM
  • Doświadczenie w zakresie wsparcia technicznego dla rozwiązań sprzętowych i oprogramowania
  • Wiedza o specyficznych rozwiązaniach w branży horeca

  • Znajomość metodyk Agile lub PRINCE2
  • Doświadczenie w pracy w branży horeca
  • Umiejętność pisania skryptów do automatyzacji
  • Znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia zewnętrzne
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w kierunku, którym się interesujesz
  • Płatny urlop niezależnie od formy współpracy
  • Budżet na rozwój
  • Premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet Multisport
  • Lekcje języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

  • Spotkanie z przedstawiecielem działu HR.
  • Rozmowa techniczno-biznesowa.

JellyTech

Wartości firmy, którymi kierujemy się na co dzień:

1. Mamy różne super moce i to stanowi o naszej sile!

2. Mamy wpływ na swoją pracę.

3. Niezależnie co robimy, chcemy znaleźć w tym radość.

4. Elastyczni w każdych warunkach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej:

jellytech.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WLOG Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Encyklopedycznej 2A/5 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).Informujemy, że Administratorem danych jest WLOG Solutions Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Encyklopedycznej 2A/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080