Administrator / Administratorka IT
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie systemami i sieciami umożliwiającymi funkcjonowanie grupy spółek (system monitoringu, administrowanie rodziny Windows, system Call Center, programy księgowe oraz kadrowe),
  • Utrzymanie infrastruktury sieciowej,
  • Wsparcie innych działów w działaniach informatycznych typu: podłączanie podpisów kwalifikowanych, wysyłka masowa, kontrola dostępu),
  • Dbanie o bezpieczeństwo infrastruktury sieciowej (zapory, polityki bezpieczeństwa),
  • Konfiguracja oraz wydawanie sprzętu, naprawa, serwis bieżący,
  • Tworzenie automatyzacji w oparciu o system Zapier,
  • Wsparcie merytoryczne i operacyjne firmy także przy innych zadaniach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresiu zarządzania sieciowego, pracy na froncie w IT,
  • Umiejętności podejmowania decyzji, priorytetyzacji oraz pracy pod presją czasu,
  • Zaawansowana znajomość systemu Linux (dystrybucje Debiana i pochodne – Ubuntu),
  • Znajomość Dockera oraz Mikrotika,
  • Znajomość obsługi i konfiguracji chmur obliczeniowych Azure, środowiska MS 365 i MS Power Automate ,
  • Doświadczenie w pracy na bazach SQL (mile widziane przy pracy na programach z kategorii Insert Płatnik itp.).

To oferujemy

  • Realny wpływ na firmę- liczymy się ze zdaniem Naszych pracowników i wspieramy ich w ich inicjatywach,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Wrocławia (biurowiec Globis),
  • Możliwość wzięcia udziału w programie Karty Multisport,
  • Kompleksowy proces wdrożenia, podczas którego zostaniesz w pełni zaopiekowany,
  • Niezbędny sprzęt służbowy,
  • Zabawę w świetnym towarzystwie podczas urodzin, bądź imprez integracyjnych,
  • Nieskromnie twierdzimy, że jesteśmy po prostu fajni ?

  • Praca Wrocław
  • Administrator IT Wrocław
  • Administrator nieruchomości Wrocław
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749