Administrator / Administratorka floty samochodowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
11. 10. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

ADMINISTRATOR/KA FLOTY SAMOCHODOWEJ

Miejsce pracy: Warszawa (centrum)

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za zarządzanie flotą pojazdów firmowych, zapewniając ich sprawne funkcjonowanie oraz optymalizację kosztów.
Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe administrowanie flotą 150 samochodową zgodnie z obowiązującymi procedurami w spółkach Grupy
  • Obsługa procesu wydawania oraz przyjmowania pojazdów od użytkowników
  • Rozliczanie i kontrolowanie kosztów/ faktur
  • Bieżący kontakt i wsparcie użytkowników
  • Koordynacja napraw i serwisów pojazdów i nadzorowanie procesów likwidacji szkód
  • Prowadzenie dokumentacji flotowej oraz raportowanie kosztów utrzymania floty
  • Optymalizacja procesów zarządzania flotą
  • Kontrola przebiegów pojazdów i zużycia paliwa
  • Sporządzanie raportów, zestawień i analiz
  • Wsparcie i współpraca z działem zakupów w zakresie realizacji polityki samochodowej w spółce
  • Inne czynności związane z codzienną obsługą floty

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Dobrej organizacji pracy własnej, samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Czynne prawo jazdy kat. B (co najmniej 3 lata)
  • Zainteresowanie motoryzacją i eksploatacją pojazdów mechanicznych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, umowa o pracę
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz szkolenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej i ubezpieczenia grupowego

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251