Administrative and Office Assistant
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Masz doświadczenie w administracji biurowej? Jesteś w trakcie studiów lub właśnie je ukończyłeś? To świetnie się składa!

Oczekujemy

  • językaangielskiego min. B1
  • wykształcenia min. średniego
  • dobrych umiejętności organizacyjnych i koordynacyjnych
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji
  • chęci do nauki i rozwoju
  • doświadczenie w administracji/recepcji - mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia współpracy bezpośrednio przez firmę
  • możliwości nauki i rozwoju
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie na życie

Zadania

  • obsługa recepcji
  • obsługa korespondencji, poczty i telefonu
  • koordynacja przestrzeni recepcyjnej oraz utrzymanie porządku w niej
  • współpraca z zespołem administracyjnym

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448