Administration Specialist
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Cargo Europe Marcin Andraczko
3. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie bazą danych transakcji i kontrahentów,
  • nadzór nad kompletnością i poprawnością dokumentacji,
  • wybór przewoźników dla realizacji konkretnych zleceń,
  • wypisywanie zleceń transportowych,
  • nadzór nad prawidłowością realizacji transportów

Nasze wymagania

  • znajomość minimum jednego języka obcego na poziomie umożliwiającym komunikację telefoniczną i mailową,
  • gotowość do pracy w godzinach popołudniowo-wieczornych minimum jeden raz w tygodniu,
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
  • umiejętność nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom
  • rzetelność i dokładność

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • miłą atmosferę w ambitnym zespole,
  • szkolenie wprowadzające

  • Praca Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080