Administracja Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Klient UBP Consulting
4. 9. 2024

Dla Autoryzowanego Dealera topowej marki wolumenowej poszukujemy Specjalisty/tki ds. administracji sprzedaży
Obowiązki:
Pełna obsługa administracyjna działu (zamówienia samochodów, przyjęcia i wydania pojazdów, weryfikacja i przygotowanie dokumentów np. do rejestracji),
Przygotowywanie oraz prowadzenie zestawień i analiz sprzedażowych,
Kontrola kompletności dokumentacji,
Kontrola należności i zobowiązań,
Wprowadzanie faktur do elektronicznego obiegu.
Nasze wymagania:
Masz swiętną organizację czasu pracy,
Cechujesz się wysoką kulturą osobistą i skrupulatnością,
Jesteś samodzielny/a i wykazujesz się aktywną postawą
Bardzo dobra znajomość MS Excel
Masz już pierwsze doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane branży dealerskiej.
Oferta:
Umowa o Pracę
Podstawa + Premia - struktura wynagrodzenia
Mozliwośc pracy u dealera jednej z najwiekszych grup motoryzacyjnych na świecie.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584