Administracja- Praktyki
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
HPT Innovation
1. 10. 2024

Nasza firma zajmuje się produkcją detali z tworzyw sztucznych. Siedziba mieści się w Parku Przemysłowym w Bydgoszczy. Aktualnie poszukujemy Osób zainteresowanych odbyciem praktyk lub stażu w Dziale Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
Oferujemy:
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenie w Dziale Bezpieczeństwa i Higieny Pracy,
- Praktykę od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 lub 07.00-15.00,
- Możliwość poznania specyfiki funkcjonowania firmy produkcyjnej,
- Zrealizowanie obowiązkowych praktyk studenckich.
Twoje zadania:
- Przygotowywanie materiałów szkoleniowych,
- Wsparcie w procesie onboardingu pracowników,
- Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska,
- Podejmowanie działań dotyczących bezpieczeństwa i ochrony środowiska wspólnie z naszym Działem.
Oczekiwania:
- Status studenta lub absolwenta na kierunku Administracja lub Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
- Znajomość języka angielskiego,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Komunikatywność,
- Odpowiedzialność i dokładność.
Zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Was.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik ds. administracji Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648