Accounting Assistant - Asystent / Asystentka ds. Księgowości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
CLOUDITY sp. z o.o.
3. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów do systemu wewnętrznego firmy
  • dokonywanie weryfikacji dokumentów księgowych
  • ewidencja operacji gospodarczych w systemie ERP Comarch OPTIMA
  • kontakt z dostawcami w sprawach rozliczeniowych
  • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów księgowych oraz ich kompletność
  • sporządzanie podstawowych raportów i zestawień
  • archiwizacja dokumentów
  • bieżące wsparcie działu księgowości

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność w godzinach pracy biura (preferencje: student/ka studiów wieczorowych lub zaocznych)
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • staranność w wykonywaniu powtarzalnych zadań, a także otwartość na nowe i niestandardowe zadania
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy z danymi wrażliwymi
  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym
  • pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku
  • zdobycie wiedzy i doświadczenia w pracy w dziale księgowym
  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji - centrum Warszawy

Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy możemy osiągać z sukcesem nasze cele, dlatego poszukujemy osób ambitnych, które chcą rozwijać się razem z nami w ekscytującym i dynamicznym środowisku. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Asystenta ds. Finansów, który wesprze nasz dział finansów w codziennych zadaniach.

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany i widzisz siebie w tej roli, aplikuj już dziś!

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536