Account Specialist
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Jeśli jesteś gotowy na rozwój w branży HR dołącz do nas już teraz!

Będziesz odpowiedzialny za realizację zamówień w rekrutacjach pracowników tymczasowych oraz budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientem! Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Oczekujemy

  • doświadczenia w branży HR - mile widziane
  • podstawowej znajomości programu Excel
  • samodzielności oraz komunikatywności
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje
  • umiejętności pracy w zespole
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, dostęp do platformy benefitowej, bezpłatna platforma do nauki języka angielskiego + dofinansowanie do nauki tego języka z lektorem)
  • bogaty pakiet szkoleń wstępnych oraz z zakresu rekrutacji i rozwoju kompetencji miękkich
  • przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
  • szansę na rozwój u lidera wśród agencji pracy tymczasowej
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Zadania

Zadania z zakresu pozyskiwania i zatrudniania pracowników tymczasowych:

  • rekrutacja i selekcja kandydatów, w tym organizacja i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • tworzenie bazy kandydatów
  • przygotowanie pracownika tymczasowego do pracy
  • prowadzanie i zapoznanie z organizacją pracy w firmie klienta w pierwszym dniu pracy pracowników tymczasowych
  • planowanie harmonogramów czasu pracy pracowników tymczasowych przy użyciu odpowiednich narzędzi
  • realizacja zadań wynikająca z planu działań (action plan)
  • zakończenie współpracy z pracownikami tymczasowych zgodnie z poleceniem przełożonego oraz ustaleniami z klientem

Zadania z obszaru obsługi klienta:

  • uczestnictwo w spotkaniach u klienta
  • promowanie Randstad u klienta

  • Praca Bydgoszcz
  • Account manager Bydgoszcz
  • Key Account Manager Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055