Account Manager with English
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
SalesHR
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • codzienny, aktywny kontakt z istniejącymi i nowymi klientami w języku angielskim (głównie telefoniczny) - firmy z obszaru B2B dla których te rozwiązania to konieczność do funkcjonowania, typ "huntera" - osoby pozyskującej nowych klientów
  • identyfikacja potrzeb klientów i kierowanie ich do odpowiednich działów
  • zarządzanie istniejącymi klientami, tworzenie nowych kont klienckich
  • uczestnictwo w szkoleniach, przekazywanie w przystępny sposób wiedzy dla klienta
  • odpowiadanie na przychodzące zapytania

WYMAGANIA:
  • minimum 3 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży do klienta B2B
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1
  • świetne umiejętności negocjacyjne, handlowe, doradcze
  • bardzo dobra znajomość programów typu Office, CRM
  • gotowość do pracy stacjonarnej w komfortowo urządzonym biurze w Warszawie

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe, umowa o pracę : 10 000 - 11 000 PLN brutto
  • dodatkowe prowizje i premie : średnio 3 500 PLN brutto / miesięcznie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo rozpoznawalne produkty do sprzedaży, potrzebne klientom B2B
  • standardowe godziny pracy od pon-pt
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z USA

  • Praca Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251