Account Manager / Przedstawiciel handlowy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
MAXTO ITS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
16. 4. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usługi cyberbezpieczeństwa objętej ofertą firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i partnerami firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz

Nasze wymagania

  • Wytrwałość oraz zdolność poszukiwania klientów przez telefon
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe zawierające elementy sprzedaży oraz znajomością zagadnień teleinformatycznych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Niezbędne, nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość udziału w największych projektach na rynku
  • Luźną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • praca w nowoczesnym biurowcu z dostępem do parkingu
  • benefity i niespodzianki dla pracowników z okazji świąt

MAXTO ITS – specjalizujące się w zakresie rozwiązań data center, systemów sieciowych, telekomunikacyjnych (VOIP), healthcare, a także szeroko pojętego bezpieczeństwa IT. Firma działa na takich rynkach, jak: administracja publiczna, zdrowie, budownictwo, energetyka, przemysł, edukacja oraz służby mundurowe. Dzięki eksperckiemu podejściu, zapewnia kompleksowe usługi z zakresu analizy potrzeb klientów, doradztwa, projektowania rozwiązań oraz skutecznego wdrażania projektów.

  • Praca Gdynia
  • Account manager Gdynia
  • Key Account Manager Gdynia
  • Przedstawiciel handlowy Gdynia
  • Manager Gdynia
  • Dyrektor handlowy Gdynia
  • Product manager Gdynia
  • HR Manager Gdynia
  • Project Manager Gdynia
  • Content Manager Gdynia
  • Business Development Manager Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190