Account Manager
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Linkhouse
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista ds. sprzedaży z pasją do optymalizacji stron (SEO)!

Jesteśmy Linkhouse - dynamiczną platformą link buildingu działającą na globalnym rynku. Naszą misją jest połączenie reklamodawców i wydawców z całego świata, a teraz szukamy kogoś, kto pomoże nam zdobyć jeszcze więcej międzynarodowych klientów.

Gotowi na wyzwanie? Od 9 lat nieustannie rozwijamy się, kreując innowacyjne strategie i narzędzia, które zrewolucjonizowały branżę. Nasz zespół liczy ponad 30 utalentowanych jednostek, a nasze osiągnięcia cieszą się uznaniem największych internetowych marek i agencji. Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B,
  • Utrzymywanie relacji z klientami i budowanie lojalności,
  • Tworzenie spersonalizowanych ofert handlowych i negocjowanie warunków,
  • Monitorowanie rynku, analiza konkurencji i dostosowywanie strategii sprzedażowej,
  • Regularne raportowanie wyników i analiza efektywności działań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Umiejętności prezentacyjnych i negocjacyjnych,
  • Dobrej organizacji i samodzielności w pracy,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży SEO,

Co oferujemy:

  • Atrakcyjny i transparentny system premiowy (widełki podane w ogłoszeniu to tylko podstawa),
  • CRM do zarządzania relacjami z klientami, usprawniający procesy sprzedażowe,
  • Firmowy telefon, laptop, dwa monitory,
  • Przyjazną atmosferę i pracę z rewelacyjnymi ludźmi,
  • Możliwość wpływu na tworzenie kultury organizacyjnej i procesów wewnętrznych,
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego, pakiet medyczny,
  • Niezapomniane spotkania integracyjne.

Jak wygląda praca z nami?

  • Pracę zaczynamy między godziną 7:00 a 9:00.
  • Pracujemy w biurze w Katowicach.

Jaki jest nasz proces rekrutacyjny?

  1. Formularz z podstawowymi pytaniami.
  2. Rozmowa telefoniczna w celu weryfikacji doświadczenia.
  3. Jeśli pozytywnie przejdziesz poprzednie etapy, czeka Cię spotkanie z m.in. menedżerem zespołu.
  4. W trakcie procesu możesz zostać poproszony/poproszona o wykonanie zadania praktycznego lub analizy przypadku, które pozwolą na ocenę umiejętności i kompetencji w kontekście wymagań stanowiska.
  5. Na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź mailowego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

  • Praca Katowice
  • Account manager Katowice
  • Key Account Manager Katowice
  • Manager Katowice
  • Content Manager Katowice
  • Project Manager Katowice
  • Product manager Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Business Development Manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289