Account Manager - Doradca Klienta Biznesowego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
PLAY 4 TODAY sp. z o.o.
5. 5. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert, pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych Play
  • Zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych
  • Opieka nad obecnymi Klientami Play, w tym obsługa posprzedażowa
  • Doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych: głosowych, światłowodowych, ICT niezalenie od segmentu i wielkości firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży - ułatwieniem będzie doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych, ICT w telesprzedaży lub telemarketingu, D2D
  • Zainteresowanie nowymi technologiami, osoby szybko uczące się
  • Osoby lubiące relacje z Klientem zarówno osobiste, jak i telefoniczne
  • sumienność i dokładność
  • Bardzo mile wdzianie doświadczenie jako hunter na rynku telekomunikacyjnym

To oferujemy

  • Oferujemy atrakcyjny prosty system prowizyjny, który pozwala zbudować wysokie wynagrodzenie miesięczne
  • Elastyczną formę współpracy
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Elastyczność i swobodę działania
  • Cykl szkoleń produktowo – ofertowych
  • Uczestniczenie w rozwoju firmy, gdzie Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna
  • Narzędzia do pracy
  • Przestrzeń na wdrażanie swoich pomysłów
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PLAY 4 TODAY sp. z o.o. z siedzibą w: Czyżówka 16, 30-526 Kraków (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania. Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@play4today.pl

  • Praca Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Tajemniczy klient Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca inwestycyjny Wrocław
  • Doradca restrukturyzacyjny Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862