Account Manager
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Grupa Eskadra sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Eskadra to agencja reklamowa, działająca od ponad 20 lat i świadcząca usługi typu full service. Tworzymy rozwiązania strategiczne i kreatywne dla marek komercyjnych ze wszystkich kategorii. Naszą specjalizacją jest także marketing publiczny i terytorialny. Na przestrzeni ostatnich 20 lat zdobyliśmy uznanie największych klientów i liczne nagrody na znaczących festiwalach reklamowych.Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: https://www.eskadra.pl.

ACCOUNT MANAGER

Twój zakres obowiązków:

  • praca ze znanymi markami - koordynacja projektów BTL, ATL, ditigtal,
  • koordynacja bieżących projektów - kontakt z klientem, z podwykonawcami, ze współpracownikami,
  • praca zarówno ze stałymi jak i projektowymi klientami,
  • tworzenie kosztorysów, harmonogramów i podsumowań miesięcznych dla klientów,
  • koordynacja tworzenia umów,
  • aktywny udział w spotkaniach z klientami.

Nasze wymagania:

• min. 1 rok doświadczenia w agencji reklamowej na stanowisku account managera,

• posiadanie wiedzy z zakresu ATL, BTL oraz digital,

• umiejętność budowania trwałych relacji z klientami oraz odpowiedniego rozwijania ich potrzeb,

• umiejętność prowadzenia negocjacji z klientami i koordynowania kwestii formalnych tj. umowa,

• biegłe posługiwanie się excelem i brak problemów z tworzeniem kosztorysów,

• samodzielność, zorganizowanie i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• zainteresowanie nowymi technologiami, chęć rozwijania się w projektach współtworzonych przez AI – otwartość na nowości, ciągłą naukę i doskonalenie umiejętności.

Szukamy osoby:

• samodzielnej w myśleniu i działaniu,

• zaangażowanej całym sercem w to co robi,

• odpowiedzialnej za swoją pracę i jej efekty,

• nie bojącej się wyzwań i deptających po piętach deadline’ów,

• umiejącej pracować w zespole.

To oferujemy:

  • nie będziesz się nudzić – oferujemy pracę dla znanych marek i na wysokobudżetowych briefach,
  • możliwość rozwoju zawodowego – jako pierwsi zrobiliśmy kampanię reklamową przy pomocy zaawansowanych technik modelowania AI i ciągle doskonalimy naszą wiedzę w tym temacie,
  • świetny zespół, a co za tym idzie dobrą atmosferę pracy,
  • jasne i stabilne warunki współpracy,
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze, które znajduje się w centrum Krakowa,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • Praca Kraków
  • Account manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080