Account Manager (agencja reklamowa)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SalesHR
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie do współpracy agencji reklamowych, poprzez budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowej dla powierzonych obszarów rynkowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
  • Regularna analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Raportowanie wyników oraz wsparcie w tworzeniu strategii rozwoju firmy

WYMAGANIA:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B, preferowane doświadczenie w branży reklamowej lub agencjach interaktywnych
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz budowania relacji z klientami
  • Znajomość rynku reklamowego w Polsce
  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji działań sprzedażowych
  • Doskonała komunikacja werbalna i pisemna
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania czasem
  • Motywacja do osiągania celów biznesowych

OFERUJEMY:
  • otwartość na oczekiwania finansowe i wysokość podstawy (forma współpracy b2b/umowa o pracę)
  • dodatkowe prowizje za osiąganie celów sprzedażowych
  • samodzielne stanowisko koordynujące sprzedaż i nawiązywanie współprac z agencjami na całą Polskę
  • możliwości rozwoju w ponad 100-osobowej firmie
  • niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Kraków
  • Account manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570