Account Manager
  • Warszawa, Ursynów, Al. KEN 18 (przy metrze Kabaty)
mazowieckie, Warszawa, Ursynów, Al. KEN 18 (przy metrze Kabaty), mazowieckie, Polska
Portal Praca.pl
27. 4. 2024

Portal Praca.pl - to jeden z największych portali pracy w Polsce. Mamy biura w 4 lokalizacjach, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie. Zatrudniamy ponad 50 pracowników. Odwiedza nas średnio 1,7 mln użytkowników miesięcznie. Publikujemy około 50 tyś ogłoszeń miesięcznie. Od 20 lat budujemy platformę, która łączy pracodawców i kandydatów.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług dla HR lub innych produktów i rozwiązań biznesowych B2B;
  • Wysoka motywacja do realizacji założonych planów;
  • Umiejętność budowania i rozwijania długofalowych relacji z klientami;
  • Dojrzałość, samodzielność, odpowiedzialność i spora dawka zaangażowania;
  • Umiejętność planowania czasu pracy, koncentrowania uwagi i energii na działania, które przynoszą odpowiedni efekt.

Najważniejsze zadania:

  • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz podejmowanie aktywności w oparciu o segmentację klientów;
  • Pozyskiwanie nowych klientów, badanie potrzeb i proponowanie rozwiązań;
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji;
  • Ustalanie warunków współpracy, zawieranie umów i koordynowanie procesu ich realizacji;
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami.

Perspektywy z nami:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie, która ceni długofalowe relacje z klientami i pracownikami;
  • W zależności od Twoich doświadczeń i kompetencji zaoferujemy Ci poziom stanowiska Junior Account Manager, Account Manager lub Key Account Manager;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Dbałość o równowagę między pracą a życiem prywatnym, by móc osiągać sukcesy zawodowe i cieszyć się pełnią życia osobistego;
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Proces rekrutacji:

  • Wyślij CV, a my rozpatrzymy je od razu;
  • Jeśli wpiszesz się w profil poszukiwanej osoby, skontaktujemy się w ciągu 3 dni roboczych;
  • Rozmowę kwalifikacyjną poprowadzimy w biurze w Warszawie lub online;
  • Do 3 dni dostaniesz odpowiedź - zaproszenie na drugie spotkanie lub poznasz ostateczną decyzję.

  • Praca mazowieckie
  • Manager Wysokie Mazowieckie
  • Manager mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315