Account Manager
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
JAKMET Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjacje warunków handlowych.
  • Przygotowywanie ofert i realizacja zamówień.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży elektrycznej.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętności negocjacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.
  • Samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, szkolenia.

  • Praca Toruń
  • Account manager Toruń
  • Key Account Manager Toruń
  • Manager Toruń
  • HR Manager Toruń
  • Content Manager Toruń
  • Project Manager Toruń
  • Product manager Toruń
  • Business Development Manager Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544