Account Manager
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, Masovian Voivodeship, Polska
McCANN Poland
6. 6. 2024

W 2023 roku McCANN Poland został agencją roku Cannes Lions for Good. Wygraliśmy 9 Lwów: Titanium, Grand Prix, 2 złota, 2 srebra i 3 brązy. Na Golden Drum International Festival of Creativity 2023 jako McCANN CEE zostaliśmy agencją sieciową roku, a jako McCANN Poland agencją nr 2 festiwalu oraz zdobyliśmy 4x Grand Prix, 3x Golden Drum, 2x Bronze Drum oraz Best of Genius Loci. Z London International Awards 2023 wróciliśmy z 8 nagrodami, w tym 2x Grand LIA.

W roku 2021 zyskaliśmy miano najlepszej agencji kreatywnej na festiwalu EFFIE Awards Poland. W tym samym roku, McCANN Poland był również najczęściej nagradzaną i wyróżnianą agencją z Polski na międzynarodowych festiwalach kreatywnych, takich jak: Cannes, Webby Awards, One Show, New York Festivals, Golden Drum czy Luum Awards. Udowodniliśmy tym samym, że najlepszą drogą do skuteczności jest kreatywność.

Poszukujemy osoby na stanowisko Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowo)

Zakres obowiązków:

Zarządzanie i koordynacja projektów dla klientów z branży technologiczno- finansowej

•Realizacja projektów z wykorzystaniem narzędzi z zakresu marketingu zintegrowanego (m.in. ATL, BTL, digital, social media, branded content, OOH, print)

Opieka nad Klientem, identyfikacja jego potrzeb i oczekiwań, dbałość o rozwój, bieżące doradztwo i wsparcie

•Współpraca i koordynacja pracy wszystkich działów agencji (m.in. kreacja, strategia, produkcja, social media, dział prawny)

•Nadzór i koordynacja działań podwykonawców zewnętrznych

•Dbałość o aspekty finansowo - prawne związane z prowadzonymi projektami

•Realizacja kampanii 360 we współpracy z innymi członkami zespołu

•W razie potrzeby realizacja loterii promocyjnych i konkursów

Nasze oczekiwania:

Min. 2-3 lata doświadczenia związanego z obsługą Klientów w agencji reklamowej

•Doświadczenie oraz znajomość regulacji związanych z obsługą kampanii full-service

Umiejętność nawiązywania pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami (wierzymy w partnerskie podejście i wypracowane zaufanie)

Sprawne zarządzanie projektem, czasem swoim i innych, ustalanie priorytetów, terminowość, dokładność

•Umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji ze zrozumieniem wyzwań i celów biznesowych Klienta

•Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i skuteczna komunikacja

•Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i elastyczność w działaniu

•Doświadczenie pracy z Klientem w języku angielskim - spotkania, prezentacje, korespondencja mailowa

•Wysokie zdolności komunikacyjne, skrupulatność i sumienność

Oferujemy:

Pracę dla znanych, renomowanych marek, realizację ciekawych projektów oraz możliwość tworzenia niestandardowych rozwiązań z doświadczonym zespołem

•Możliwość pracy samodzielnej i pełnej wyzwań oraz realny wpływ na prowadzone projekty

•Merytoryczne wsparcie zespołów kreacji i strategii

•Pracę w stabilnej agencji reklamowej o ugruntowanej pozycji na rynku

•Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub B2B

•Pracę hybrydową (biuro w Centrum)

•Prywatną opiekę medyczną

•Dofinansowanie do karty Multisport

•Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego

•Swobodną i przyjazną atmosferę w zespole

•Możliwość przychodzenia do biura z psem ;)

  • Praca Legionowo
  • Manager Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851