Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Masz doświadczenie w obszarze rynków kapitałowych? Budowanie relacji z klientami to Twoja silna strona? Ta oferta może Cię zainteresować. Dla naszego klienta – przedsiębiorcy z branży usług finansowych poszukujemy osoby na stanowisko Account Managera. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty i aplikowania!

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki ekonomiczne
  • minimum 3 letnie doświadczenie w branży informacji finansowej - preferowane stanowiska związane ze sprzedażą lub rozwojem produktów
  • predyspozycje do pracy pod presją związaną z osiąganiem wyników sprzedażowych
  • praktyczna wiedza z zakresu funkcjonowania rynków kapitałowych.
  • biegły język angielski w mowie i piśmie (B2/C1)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca hybrydowa
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szeroki pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, system kafeteryjny, ubezpieczenie na życie
  • możliwość udziału w ciekawych i rozwojowych projektach
  • szkolenia i konferencje

Zadania

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • zwiększanie sprzedaży produktów informacyjnych wśród kontrahentów w ramach działań cross-sellingowych
  • rozwijanie nowych produktów informacyjnych i tych, już istniejących
  • komercjalizacja nowych produktów informacyjnych
  • badanie otoczenia rynkowego

  • Praca Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687