Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Plej Sp. z o.o.
10. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów z zakresu digital, social mediów, ATL, influence marketingu,
  • Zarządzanie zespołem projektowym, ustalać harmonogramy prac i proces realizacji zlecanych briefów,
  • Kontrolowanie kwestii budżetów i rozliczeń finansowych na Twoim kliencie,
  • Współpraca z działem strategii, kreacji, social mediów i innymi działami agencji w zależności od specyfiki projektów,
  • Budowanie i utrzymywać relację z Klientami agencji.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku account manager w agencji reklamowej,
  • Wiesz jak zaplanować i zrealizować kampanię,
  • Umiesz radzić sobie z trudnych sytuacjach i potrafisz znaleźć rozwiązania bieżących problemów na projektach,
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim (w mowie i piśmie),
  • Znasz formaty reklamowe, trendy, interesujesz się tym co się dzieje w branży reklamowej,
  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu i realizacji harmonogramów projektowych, kosztorysowania i rozliczania projektów,
  • Lubisz pracę z ludźmi i łatwo nawiązujesz z nimi kontakt,
  • Posiadasz doświadczenie we współpracy z teamami kreatywnymi, designerami, media plannerami, contentami i wiesz jak dobrze zorganizować współpracę na projekcie,.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Elastyczne podejście do HO - pracujemy w modelu hybrydowym,
  • Ciekawe projekty dla znanych marek,
  • Doświadczony i zgrany zespół,
  • Szkolenia specjalistyczne, managerskie, udział w konferencjach branżowych,
  • W pełni finansowane przez firmę zajęcia z języka angielskiego,
  • Siedzibę w nowym, wygodnym biurze w pobliżu Łazienek Królewskich ???

Account Manager pilnie poszukiwany! Jeśli jesteś zorganizowana/zorganizowany, sumienna/sumienny, lubisz pracę z ludźmi oraz interesujesz się tym, co dzieje się w branży reklamowej, wyślij nam swoje CV i weź udział w naszej rekrutacji. Jesteś ostoją spokoju i nie tracisz zimnej krwi nawet w obliczu dedlajnu a do tego po mistrzowsku organizujesz pracę swoją i innych – witaj w domu! ????

Brzmi interesująco? Wyślij nam swoje CV, klikając w przycisk do aplikowania.

  • Praca Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563