Account Manager
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
RESPECT ENERGY S.A.
22. 4. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów B2B – w obszarze małych i średnich firm
  • Sprzedaż energii elektrycznej
  • Spotkania z Klientami
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami
  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
  • Ofertowanie, negocjacje i podpisywanie umów z Klientami
  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami
  • Współpraca z innymi zespołami w ramach organizacji

Nasze wymagania

  • Umiejętność pozyskiwania nowych Klientów
  • Ostatnie 2 lata pracy w sprzedaży B2B
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej w sprzedaży do Klientów B2B
  • Znajomość i umiejętność stosowania technik sprzedażowych
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych
  • Znajomość etykiety biznesowej i wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia –umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjny produkt do sprzedaży – 100% zielona energia, elastyczny okres zawierania umów z Klientami, gwarancja stałej ceny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz wysokie prowizje za sprzedaż bez górnego limitu
  • Samochód służbowy oraz nowoczesne narzędzia pracy
  • Kafeteria benefitowa po okresie próbnym
  • Opieka medyczna
  • Szkolenia i wsparcie wdrożeniowe
  • Perspektywa rozwoju zawodowego
  • Praca w przyjaznym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • napoje
  • program rekomendacji pracowników

Respect Energy jest jedną z największych, niezależnych spółek na rynku energii elektrycznej w Polsce, która jako pierwsza zaoferowała swoim klientom w 100% zielony mix energetyczny, pochodzący z odnawialnych źródeł takich jak: słońce, wiatr, woda i biogaz.Działalność Respect Energy opiera się na kilku filarach, m.in.: międzynarodowym obrocie energią elektryczną, prawami majątkowymi oraz gwarancjami pochodzenia, a także sprzedaży energii do odbiorców końcowych i działaniach promujących dostęp do czystej energii. Respect Energy inwestuje w infrastrukturę służącą do wytwarzania zielonej energii, głównie w farmy wiatrowe i fotowoltaiczne, poszerzając w ten sposób własne portfolio odnawialnych źródeł energii i rozbudowując ofertę dla klientów. Firma działa obecnie na 23 rynkach i współpracuje z grupą ponad 600 wytwórców energii.Organizacja CICERO Shades of Green przyznała inwestycjom Respect Energy najwyższą notę CICERO Dark Green.

  • Praca Łódź
  • Account manager Łódź
  • Key Account Manager Łódź
  • Manager Łódź
  • Content Manager Łódź
  • Project Manager Łódź
  • Product manager Łódź
  • HR Manager Łódź
  • Business Development Manager Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190