Account Manager (360)
  • Minsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Minsk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Dentsu Polska
16. 9. 2024

Grupa dentsu to globalna sieć komunikacji marketingowej stworzona z myślą o przyszłości. W jej skład wchodzą marki: Carat, iProspect, Red8, Amplifi, dentsu X i Dentsu Creative.

Przyjmując skoncentrowane na ludziach podejście do transformacji biznesowej, wykorzystujemy naszą wnikliwość do łączenia marki, contentu, handlu i doświadczenia - wszystko w oparciu o innowacyjną kreatywność.

Nasza główna siedziba znajduje się w Tokio, a 65 000 ekspertów pracuje w czterech regionach (Japonia, Ameryka, EMEA i APAC). dentsu łączy japońską innowacyjność ze zróżnicowaną, globalną perspektywą, aby napędzać rozwój klientów i kształtować społeczeństwo.

Obecnie do Dentsu Creative szukamy osoby na stanowisko:

Account Manager / Senior Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa (praca hybrydowa)

Główne obowiązki:

  • Koordynowanie działań klientów agencji z obszarów: ATL, digital, Social Media, BTL;
  • Zarządzanie projektami/promocjami/aktywacjami/produkcjami Klientów zgodnie z wewnętrznymi procesami (harmonogramem, budżetem, oczekiwanym poziomem jakości);
  • Bieżąca współpraca z Klientem - w tym rozwiązywanie i zarządzanie trudnymi sytuacjami;
  • Współpraca z zespołami kreacji, strategii, produkcji, technologii;
  • Tworzenie wycen, zestawień, raportów, harmonogramów i kosztorysów;
  • Monitorowanie rynku oraz wdrażanie najnowszych trendów do strategii;
  • Efektywne zarządzanie: ryzykiem projektowym (risk management), zmianami w projekcie (change management), problemami (problem/issue management) oraz jakością (quality management);
  • Przygotowywanie i udział w prezentacjach przetargowych.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w agencji reklamowej lub po stronie Klienta (warunek konieczny);
  • Doświadczenie w nadzorze realizacji produkcji ATL-owych i digitalowych (również media społecznościowe);
  • Doświadczenie w realizowaniu produktowych sesji zdjęciowych;
  • Umiejętność pracy w wielokulturowym, międzynarodowym środowisku;
  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie – wielozadaniowość;
  • Umiejętność tworzenia szczegółowych planów projektowych, harmonogramów i kosztorysów projektów;
  • Umiejętność działania zgodnie z wyznaczonym procesem i określonymi standardami;
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym, wyznaczania i koordynowania zadań oraz podejmowania decyzji;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami, zdolność budowania trwałych i pozytywnych relacji z Klientem, wysoka kultura osobista;
  • Biegła znajomość MS Office;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie;
  • Mile widziane znajomość rynku oraz zagadnień z zakresu BTL .

Oferujemy:

  • Pracę w globalnej, dynamicznie rozwijającej się grupie z obszaru komunikacji marketingowej;
  • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;
  • Szkolenie on-boardingowe;
  • 3 dodatkowe, wolne dni płatne - tzw. „Wellness days”;
  • 2 dodatkowe dni przeznaczone na wolontariat pracowniczy;
  • Summer Fridays - w okresie wakacyjnym (od czerwca do września, w piątki kończymy pracę 2 godziny wcześniej);
  • Hybrydowy tryb pracy – zależnie od ustaleń w zespole;
  • Wewnętrzne programy szkoleniowe;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
  • Finansowane przez pracodawcę Ubezpieczenie na życie UNUM z możliwością rozszerzenia o dodatkowe pakiety;
  • Kafeteria NAIS;
  • Dostęp do platformy Mindgram;
  • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover sport lub Multisport (do wyboru) i wiele aktywności sportowych w ramach grup zainteresowania.

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Manager Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567